Biżuteria ślubna – długie kolczyki

Jednym z najważniejszych wydarzeń w całym życiu dla każdego z nas jest własny ślub.

Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia, u większości par pragnących zawrzeć związek małżeński, przez kilka miesięcy trwają przygotowania, związane z samą uroczystością oraz przyjęciem dla rodziny i przyjaciół.

Jak wiadomo, na ślubie wszystkie oczy są zwrócone na parę młodą, a w szczególności na pannę młodą, więc jej strój powinien wzbudzić zachwyt i stanowić piękną oprawę całej ceremonii.

 

Strój i biżuteria

Do tradycyjnego stroju zaliczymy suknię ślubną i welon, ale by podkreślić urodę, panna młoda zakłada specjalną na ten dzień biżuterię.

W zależności od rodzaju sukni, jej zdobień i faktury, biżuteria nie może dominować, ponieważ użycie jej nie przyniesie spodziewanego efektu – powinna raczej być elementem, wieńczącym strój ślubny.

Do biżuterii ślubnej zaliczyć można:

– tiarę na głowę,

– kolię lub naszyjnik,

– delikatne pierścionki,

– bransoletki,

– kolczyki.

 

Długie kolczyki ślubne

Kolczyki mogą mieć różny kształt i formę – mogą być z migoczącymi kamykami, bądź z samego szlachetnego metalu, mogą mieć formę wkrętek, czyli być blisko płatka ucha, a również mogą być długie, swobodnie wiszące od płatka ucha.

 

Długie kolczyki zazwyczaj pasują do fryzury o gładko zaczesanych włosach i zebranych z tyłu głowy. Ma to też swoją praktyczną stronę – długie kolczyki ślubne nie będą zaczepiały o włosy długie, znajdujące się tuż obok nich.

Kolczyki ślubne długie mogą być stylizowane na biżuterię antyczną lub mieć nowoczesną formę. Niektóre modele ozdobione są szlachetnymi lub półszlachetnymi kamieniami w dowolnym kolorze, inne to misterne plecionki lub figury geometryczne powstałe z cieniutki złotych lub srebrnych drucików.

Każdy kolczyk jest dopracowany ze szczególną dbałością o nawet najmniejsze detale, co powoduje, że przy zakupie trudno jest wybrać te najpiękniejsze.

 

Oferta sprzedażowa: długie kolczyki ślubne tutaj

Copyright Gama Weselna 2020
Shale theme by Siteturner