celebrytki złote

Jaką celebrytkę wybrać na wesele?

Kobiety, które starają się iść za najnowszymi trendami na pewno zauważyły, że w ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się tzw. złote celebrytki. Jest to nic innego, jak pozłacany naszyjnik, który charakteryzuje się tym, że jest krótki i występuje z dołączoną blaszką o różnych kształtach. Mają one niezwykły urok, bowiem pięknie prezentują się na szyi. Pasują do każdego stroju i zawsze świetnie się z nim komponują.

Zawieszka, czyli najważniejszy element

Najważniejszym elementem każdej złotej celebrytki jest jej zawieszka. Występuje wiele różnych kształtów i modeli. Dostępne są podstawowe, jak i te bardziej wyszukane. Wszystko jednak zależy od własnych preferencji. Przy wyborze zawieszki warto jednak kierować się jej symboliką. Do najczęściej wybieranych zawieszek należy m.in. serce, które stanowi idealny sposób na wyznania miłości. Zainteresowaniem cieszą się także koniczynka i słonik, jako symbole szczęścia oraz gwiazda, która zwiastuje sukces lub nowy początek. Warto więc przed zakupem zawieszki sprawdzić jej symbolikę i wybrać stosowanie do okazji.

Jaki materiał wybrać?

Obecnie dostępne są celebrytki złote oraz srebrne. Jako że biżuteria ta jest minimalistyczna, najlepiej prezentują się celebrytki pozłacane od Ergold. Kobiety, które są zwolenniczkami srebra, także znajdą rozwiązanie dla siebie. Zdarza się, że celebrytki noszone są w różnej kolorystyce jednocześnie. Wyjątkowo więc wygląda kilka naszyjników naraz, które różnią się zawieszką oraz długością. Sprawdzi się to szczególnie przy wieczorowych kreacjach, jak i bluzkach z głębokim dekoltem.

Copyright Gama Weselna 2020
Shale theme by Siteturner