Zaproszenia ślubne i weselne – razem, czy osobno? Jest na to sposób!

Bilecik do ślubnego zaproszenia jest coraz częściej spotykany wśród par Młodych. Jest to bardzo duże ułatwienie, zarówno dla Młodych, jak i dla Gości. Goście są poinformowani, a Młodzi mają możliwość spersonalizować zaproszenia ślubne, bez ingerencji w projekt.

Nie ukrywajmy, że każdy projekt zaproszenia ślubnego wymaga czasu i niestety dodatkowych kosztów. Niektóre drukarnie działają w ten sposób, że oferują osobno zaproszenia ślubne i weselne. A co będzie, jeżeli zaproszeń weselnych zabraknie, albo, jeżeli chcemy zaprosić kogoś, kto wcześniej nie był przewidywany na liście weselnych gości? Albo, jeżeli drukarnia się pomyli i zamiast 100 zaproszeń weselnych i 50 ślubnych, przyśle je w odwrotnych proporcjach?

ślubna wkładka do zaproszenia

Jakie jest w takich momentach idealnie rozwiązanie? Wkładki do zaproszeń ślubnych. Dzięki temu, zaproszenia ślubne mogą być jednolite i wydrukowane, natomiast informacja z jednoczesnym zaproszeniem na wesele może znajdować się na osobnej kartce.

Jednak takie wkładki służą nie tylko w sytuacjach awaryjnych. Często obecnie zaproszenia ślubne mają różne kształty i formy i czasami miejsca na informację o weselu nie ma miejsca. W takich momentach dodatkowa kartka również spełni swoje zadanie, a zaproszenie zachowa swoją estetykę i unikalność.

Copyright Gama Weselna 2020
Shale theme by Siteturner