Idealny dzień

Ślub to dzień, który zasługuje na odpowiednią oprawę. To dzień, który jest ważny w życiu każdej osoby.

Wyczekany i jedyny

Jak długo czekałyście na tego jedynego, wymarzonego księcia z bajki, który poprosi Was o rękę? Odpowiedzi mogą być najróżniejsze. Każda kobieta chce znaleźć tego jedynego mężczyznę, z którym będzie chciała założyć rodzinę i wspólnie kroczyć przez całe życie. Zanim jednak do tego dojdzie, to trzeba wyprawić ślub i wesele.

dwie kobiety na weselu

Plany, plany

Planujemy wesele – od takiego hasła rozpoczynają się wielkie przygotowania, które mogą trwać pół roku, rok, a nawet dwa lata. To zależy, jakie kto ma oczekiwania. W dzisiejszych czasach, aby mieć na ślub i wesele to co się chce, to trzeba trochę poczekać. Idealne kościoły, idealne sale mają wyprzedane terminy na grubo przed uroczystością. Dlatego nie zdziwcie się, jeżeli będziecie musieli poczekać z wyprawieniem uroczystości w tym wymarzonym dniu.

Chyba, że…

Może jednak, aż tak bardzo nie zależy Wam na danym dniu, to zawsze możecie pomyśleć o pierwszym, lepszym terminie, kiedy sala będzie wolna. Również możecie zdecydować się na ślub i wesele w piątek, kiedy to koszty urządzenia zabawy są trochę mniejsze. Oprócz tego musicie jednak pomyśleć też o innych szczegółach, takich jak zespół/DJ, fotograf i kamerzysta, alkohol, zaproszenia oraz wiele, wiele innych rzeczach.

Warto również przeczytać:

Planujemy wesele i ślub – o czym należy pamiętać?

Wpis o przyjęciu weselnym z Wikipedii

Copyright Gama Weselna 2021
Shale theme by Siteturner