Jak dobrać suknię ślubną do krągłej sylwetki?

Panie, które noszą większe rozmiary również w dniu ślubu mogą wyglądać pięknie i wyjątkowo. Muszą jedynie pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą im wyeksponować atuty figury, a zakryć wszelkie mankamenty.

Suknia ślubna empire – idealna dla pań o rubensowskich kształtach

Suknia ślubna empire została stworzona z myślą o kobietach, które nie mogą poszczycić się talią osy i figurą klepsydry. Doskonale równoważy masywną dolną część ciała. Niezależnie czy wykonana jest z atłasu, satyny czy innego materiału, jeśli ma odpowiedni krój będzie wyglądać wspaniale i ukrywać nieco większy brzuch. Można wybierać wśród nich modele bez rękawów, a także z rękawem krótkim, 3/4 lub długim. W zależności od tego czy ma się krągłe ramiona można wybrać odpowiedni krój rękawa.

Suknia ślubna w literę A – również może pasować krąglejszym paniom

Jak dobrać suknię ślubną dla sylwetki gruszki bądź jabłka?

Szczególnie jeśli krągłości obejmują bardziej drugą połowę ciała, czyli uda, nogi i pośladki, warto wybrać suknię ślubną w kształcie litery A. Podkreśli szczuplejszą górną partię ciała i zasłoni mankamenty dolnej. Jest tu pełna dowolność jeśli chodzi o materiały. Z pewnością dobrze będzie wyglądać zarówno koronka, jak i lekko plisowany rozkloszowany dół.

Warto przeczytać:

https://rozsadnewesele.pl/dobrac-suknie-slubna-odpowiednio-figury-wzrostu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Suknia_%C5%9Blubna

suknia ślubna z welonem

Copyright Gama Weselna 2021
Shale theme by Siteturner