Piękne kartki weselne w stylu boho

Każdy, kto nie przepada za eleganckimi, ale oklepanymi wzorami zaproszeń ślubnych i ma słabość do rustykalnych motywów, powinien rozważyć zaproszenia ślubne boho (przykłady w rozsadnepannymlode.pl). Jest to zupełnie nietypowa, choć coraz popularniejsza stylistyka, którą wykorzystuje się nie tylko na kartkach z zaproszeniem, ale też przy okazji dekorowania sali weselnej, a nawet doboru sukni ślubnej i dodatków dla panny młodej.

zaproszenie w-stylu boho

Zaproszenia ślubne boho to małe dzieła sztuki i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż boho to styl stworzony przez artystyczną bohemę. Nosi znamiona wpływu hipisowskiego i cygańskiego stylu. Można w nim odnaleźć także wiele motywów rustykalnych, etnicznych. Jest to bardzo bogaty styl, łączący w sobie wiele pozornie obcych nurtów. To sprawia, że jest niesamowicie oryginalny i klimatyczny. Kojarzony jest ze swobodą, wolnością ducha, co nie oznacza jednak, że nie ma w nim elegancji i klasy.

Osoby o artystycznych duszach z pewnością zachwyci papeteria ślubna w stylu boho. W tak ważnym dniu jak ślub, nawet drobiazgi są istotne. Wszystko powinno być zgodne z przekonaniami i wrażliwością estetyczną młodej pary. Co ciekawe styl boho, który często przejawia się w ludowych motywach jest coraz popularniejszy na weselach ludzi młodych w dużych miastach. Może to wynikać z tęsknoty za światem naturalnym i prostym. Miłośnicy stylu eko cenią sobie zaproszenia ślubne boho także ze względu na to, że często do wydruku kartki używa się ekologicznego papieru. Zaproszenia zdobi się zachwycającymi elementami pochodzącymi wprost z natury, takimi jak pióra czy ususzone fragmenty roślin.

Copyright Gama Weselna 2020
Shale theme by Siteturner