Spójność wesela z zaproszeniami. Jak tego dokonać?

Podczas szukania informacji, które mają pomóc w wyborze zaproszeń ślubnych, wiele poradników poleca przede wszystkim pamiętać o tym, aby zaproszenia były spójne z aranżacją wesela. Nikt jednak nie precyzuje tego, jak dokonać takiego estetycznego połączenia. Na czym zatem to może polegać?

Zaproszenia, które pasują do wesela

Wybieranie kolorystyki zaproszenia często jest jednym z podstawowych i największych błędów, które popełniane są podczas organizowania wesela przez młodą parę. Najczęściej błędem jest wybieranie nie tego stylu i koloru, co wcześniej określony styl wesela. Przykładowo zaproszenie w kolorze chabru zupełnie nie pasuje do wesela w stylu nowoczesnym. Z drugiej strony nowoczesne zaproszenia, które będą bardzo minimalistyczne w formie i treści, nie pasują do wesel ludowych.

Kluczem w tym wypadku jest zatem znalezienie wspólnego mianownika pomiędzy oboma tymi elementami. Zarówno aranżacja sali weselnej, jak i zaproszenia, powinny ze sobą bardzo mocno współgrać.

A co z innymi cechami?

Na sali weselnej jednak się nie kończy. Tak duże przedsięwzięcie logistyczne, jakim jest wesele, nie ogranicza się tylko do dużych cech, lecz skupiać się przede wszystkim powinno na bardzo małych detalach. Szczególnie wymienić tu trzeba np. dodatki zastosowane w sukni ślubnej panny młodej lub też garniturze pana młodego. Z tego powodu pamiętać trzeba, że w przypadku używania np. zaproszeń ślubnych chabrowych, dobrze, jeśli młodzi będą posiadali na swoim stroju odpowiednie, bardzo małe i dyskretne, lecz jednak widoczne dodatki, które nawiązywać będą do chabrowego koloru zaproszeń wręczanych gościom.

Copyright Gama Weselna 2020
Shale theme by Siteturner