Jakie dodatki ślubne wybrać?

Nie jest tajemnicą, że przygotowania do ślubu trzeba zacząć z dużym wyprzedzeniem. To konieczne, by zdążyć z przygotowaniem na ten ważny dzień wszystkiego: zachwycających strojów ślubnych, wystroju sali, a także dodatków, które będąc pozornie niewielkimi detalami znacząco wpływają na ostateczny wygląd sali weselnej. O czym trzeba pamiętać?

Dodatki w jednym stylu

Warto pamiętać, że wszystkie dodatki, które pojawiają się na sali weselnej powinny być utrzymane w tym samym stylu, w przeciwnym razie wystrój będzie niespójny. Dobrze jeśli winietki, czyli kartoniki wskazujące gościom miejsce przy stole, nawiązują do rozdawanych wcześniej zaproszeń. Również zawieszki na alkohol powinny być utrzymane w tym samym stylu, wówczas będzie widać, że dodatki nie zostały wybrane przypadkowo i tworzą efektowny wystrój sali weselnej.

Para Młoda często nie wie do czego zbierać prezenty od gości. Świetnie sprawdzi się pudełko ślubne na koperty. Również ono powinno zostać dopasowane do pozostałych dodatków. Na szczęście znalezienie pudełka nawiązującego do innych akcesoriów nie jest dużym wyzwaniem, ponieważ producenci mają w ofercie produkty w stylu klasycznym, glamour, rustykalnym, nic nie stoi na przeszkodzie by zamówić takie wykonane z drewna czy grubego, efektownego plastiku. Każde ze wspomnianych pudełek na koperty ślubne może podlegać personalizacji, oznacza to, że można nadrukować datę ślubu oraz imiona państwa młodych. Co ważne, opakowanie na koperty nie jest drogim dodatkiem, a z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner