Podziękowania dla gości w oryginalnych formach

pudełko z podziękowaniem dla Gości

Ślub to wyjątkowo ważny moment w życiu. W takich momentach większość ludzi marzy o obecności swojej rodziny oraz przyjaciół. Z tego właśnie powodu na ślub i wesele zapraszamy zwykle wielu gości. A gdy już ich zaprosimy i przybędą na uroczystość, warto podziękować im za ich obecność. Najlepiej postarać się o jakieś niecodzienne podziękowania dla gości.

Świeczka z karteczką

W ramach podziękowań dla gości, można każdej zaproszonej osobie wręczyć niewielką, ozdobną świeczkę, do której dołączymy karteczkę z podziękowaniami. Taki upominek nie tylko idealnie wygląda, ale przede wszystkim jest wyjątkowo pożyteczny.

Podziękowania na słoiczku z miodem

Innym ciekawym pomysłem na realizację podziękowań dla gości są słoiczki z przepysznym, naturalnym miodem. Ten pomysł warto zrealizować zwłaszcza wtedy, gdy ktoś w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół posiada swoją własną pasiekę.

Magiczne pudełko

Można również umieścić podziękowania dla gości w specjalnym, papierowym pudelku, do którego prócz podziękowań wrzucić można także drobny upominek lub coś pysznego do jedzenia, na przykład wykwintną czekoladkę, babeczkę lub inny przysmak, któremu trudno jest się oprzeć. Takie pudełka można zamówić lub zrobić samodzielnie.

Zdjęcie w artykule to podziękowanie dla Gości ze strony http://z-milosci.pl/kategoria/eleganckie-podziekowania-slubne/podzikowania-dla-rodzicw-oraz-goci

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner