zdjęcie księgi gości

Radzimy, jaką księgę gości ślubnych wybrać

Wesele to impreza, na której świętujemy jeden z ważniejszych dni w swoim życiu. Pamiętajmy, aby nie tylko zadbać o ładny strój, ale przede wszystkim o gości weselnych. Na pewno nie może zabraknąć atrakcji, które umilą im czas. Czy księga gości na weselu to dobra opcja?

Mimo, że wiele osób nie przywiązuje do tego elementu wielkiej uwagi, prawda jest taka, że jak wybierzemy ciekawą formę księgi ślubnej, może stać się ona jedną z lepszych atrakcji na przyjęciu. Jaką księgę wybrać? Przede wszystkim musi być nietypowo! Czym goście będą zainteresowani albumem zostawionym na stole, w który będą musieli wpisać dedykację? Niekoniecznie… Księgi gości ślubnych mogą przybierać naprawdę różnego rodzaju formy. Nie ma sensu ograniczać! Można wykonać na przykład globus, drewniane serca, pocztówki, dedykacje goście mogą zostawić również na kamieniach albo na korkach po winie. Opcji jest mnóstwo, dlatego z pewnością dopasujemy pomysł do aranżacji sali weselnej oraz charakteru przyjęcia.

Nietypowa księga gości ślubnych będzie stanowić również świetną dekorację, co jest dodatkowych atutem. Bez wątpienia warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Jeśli zaangażujemy się w planowanie atrakcji weselnych, nasi goście z pewnością nie będą się budzić i bardzo miło będą wspominać imprezę.

Ważne jest to, aby każdy z wesela wyszedł zadowolony, nie może być znudzony wielogodzinnym jedzeniem i tańcem. Trzeba urozmaicić czas zaproszonym znajomym i rodzinie, szczególnie że takie przyjęcie zazwyczaj trwa do białego rana.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner