szara sukienka na wesele

Sukienki na wesele w roku 2019 – jakie powinny być?

Sukienki na wesele to jeden z głośniejszych tematów tego lata, ponieważ sezon ślubny trwa w pełni. Warto więc wiedzieć, jak się ubrać, aby wyglądać zjawiskowo i przyciągać spojrzenia zgromadzonych gości. Warto też wiedzieć, jak dobrać sukienkę do pełnionej roli w zależności od tego, czy jest się świadkową, gościem, czy osobą towarzyszącą.

Jaka modna sukienka na wesele będzie dobrym wyborem?

Z całą pewnością warto postawić na uniwersalne kolory, które zawsze sprawdzają się w takich sytuacjach, czyli na przykład granat, czerwień bądź pudrowy róż. Wybierając sukienkę na wesele, lepiej zrezygnować jest z bieli, która może urazić pannę młodą, odcieni beżu oraz czerni, która niekojarzona jest najlepiej, przy tego typu okolicznościach.

Jeśli chodzi natomiast o jej fason, warto wybrać długość, w której na pewno dana osoba będzie czuć się swobodnie. Nieprzerwanie od lat królują sukienki maxi, które, z całą pewnością wyglądają bardzo klasycznie i dzięki temu pasują do każdej sylwetki. Sprawdzony model to także sukienki szyte z koła sięgające długością do kolan. Pięknie rozkładają się one w tańcu, gdy wirują podczas robienia piruetów. 

Czym kierować się podczas zakupu sukienki na weselne przyjęcie?

Lepiej zrezygnować jest z bardzo dopasowanych i ultra krótkich sukienek, ponieważ zazwyczaj nie wyglądają one dobrze po wielu godzinach zabawy. 

Jeśli chodzi o materiał, warto zdecydować się na ten najwyższej jakości. Sukienki wykonane z naturalnych tworzyw nie pocą się i lepiej układają się na sylwetce. To dlatego warto sprawdzać ich skład surowcowy. Oczywiście najlepszą opcją będzie jedwab, ale jest to już większy wydatek.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner