Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Pierścionek zaręczynowy to dla każdej kobiety niezwykła pamiątka, która przypomina o wyjątkowym dniu zaręczyn. Mężczyzna  staje przed nie lada wyzwaniem odnośnie tego, jaki pierścionek na zaręczyny wybrać. Kolejną kwestią jest stworzenie okazji do celebrowania tej chwili. Ta piękna błyskotka powinna zostać dopasowana do gustu kobiety. Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Dlaczego pierścionki z diamentem są tak modne?

Jaki pierścionek wybrać?

Zaręczyny to niezwykły moment w każdym związku. Powinny one odznaczać się niepowtarzalnością i na długo zostać zapamiętane. Poza atmosferą, do zadań mężczyzny należy zakup pierścionka zaręczynowego. Opcji jest bardzo wiele:

  • Pierścionek z brylantem – to klasyka w najczystszej postaci. Bardzo dobrze zgra się z obrączką i pasuje do wszystkiego. 
  • Pierścionek ze szmaragdem – w ostatnich czasach kolorowe kamienie szlachetne cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. 
  • Pierścionek z szafirem – błyskotka z niebieskim oczkiem to dobra opcja dla każdej pani, która lubi się wyróżniać. 
  • Pierścionek z rubinem – rubin to król klejnotów, który przyciąga uwagę. W tym przypadku nie potrzeba dodatków, aby zachwycać się biżuterią. 

Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Bardzo chętnie dobierane są pierścionki z diamentem, które mogą przybierać różne formy. Postawić można na delikatną obrączkę z dużym kamieniem lub mniejszym, co zależy od gustu przyszłej żony. Na uwagę zasługuje pierścionek z czarnym diamentem, który prezentuje się wyjątkowo. Nie można oderwać od niego wzroku, a sam diament jest szykowny i z klasą. 

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner