Kolczyki z brylantem – luksus XXI wieku

Biżuteria z brylantem pozwala poczuć się wykwintnie i pewnie siebie. Jest udaną i ponadczasową ozdobą, która nigdy nie wyjdzie z mody. Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z brylantem od wieków towarzyszą w wyjątkowych okolicznościach. Dużą popularnością cieszą się kolczyki z brylantem. Nic dziwnego, dodatek taki sprawi, że każda stylizacja będzie elegancka.

Kolczyki z brylantem – dlaczego cieszą tak dużą popularnością?

Kolczyki z brylantem (tutaj) cieszą się ogromną popularnością ponieważ potrafią dodać wykwintności niejednej stylizacji. Jest to minimalistyczny dodatek, który sprawi, że wygląd danej stylizacji będzie niebanalny. Dlatego też, biżuteria ta wybierana jest wyłącznie na specjalne okazje – aby wyglądać niepowtarzalnie, zmysłowo i z odpowiednią klasą. Idealną okazją na wybór kolczyków z brylantów będzie ślub, urodziny, spotkanie biznesowe, wyjątkowe spotkanie wieczorowe czy bankiet – kolczyki z brylantem z pewnością będą zwracać uwagę gości. Zmysłowe kolczyki subtelnie podkreślą kobiecą urodę tym samym dodając pewność siebie. Kolczyki z brylantem są z pewnością biżuterią kobiet ceniących luksus i elegancję – brylant od wieków jest symbolem klasycznego piękna.

Kolczyki z brylantem są wartościową biżuterią dlatego, że jest ona ponadczasowa. Można powiedzieć, że ten dodatek do stylizacji nie starzeje się, nie traci swoich walorów i blasku. W zależności od upodobań obecny rynek oferuje kolczyki z brylantem z białego i żółtego złota. Oba warianty są niebywale piękne i dodają uroku każdej stylizacji. Obecny rynek również oferuje szeroki wybór kształtów brylantów takich jak:

  • szlif brylantowy – jest najbardziej cenny z uwagi na walory estetyczne brylantu. Dzięki idealnymi kątami światło odbijane jest na zewnątrz powodując ogromny blask brylantów.
  • szlif owal, serce, markiza, gruszka – kształty te najczęściej spotykane nie tylko w kolczykach, ale również w naszyjnikach i pierścionkach.
  • szlif szmaragdowy – bez wątpliwości jest najbardziej popularny i ma wyjątkowy kształt poduszki. Szlif szmaragdowy cieszy się od wielu lat największą popularnością.
Copyright Gama Weselna 2024
Shale theme by Siteturner