Jak wybrać świadków którzy będą wspierać nowożeńców w trakcie uroczystości?

Dzień ślubu powinien być wyjątkowy dla każdej pary młodej. Pomogą o to zadbać świadkowie. To właśnie dzięki nim nowożeńcy mają więcej czasu dla bliskich w czasie uroczystości. O czym trzeba pamiętać, wybierając świadków? 

Jak wybrać najlepszych świadków? 

Wybór świadków nie może być przypadkowy. Nie warto też ulegać rodzinie i wybierać mało znanych członków rodziny. Trzeba pamiętać, że najlepszymi świadkami będą osoby, które dobrze znają parę młodą. Dzięki temu ich podpowiedzi będą spełniały oczekiwania nowożeńców. Będą przydatne. 

Wybierając świadków, można zwrócić się z prośbą o świadkowanie do brata czy siostry. Można poprosić również przyjaciela z dzieciństwa, który zna nas najlepiej. Warto pamiętać o osobach, z którymi wiąże nas wiele wspólnych przeżyć. Takie osoby będą idealnie rozumiały nowożeńców. Ich potrzeby i marzenia. 

Prośba o świadkowanie – jak ją wręczyć w niebanalny sposób?

Przekazanie prośby o świadkowanie to ważny moment. Dla świadków jest to duży zaszczyt. Warto zastanowić się, jak zrobić to w niezwykły sposób. 

Bycie świadkiem na ślubie bliskiej osoby to ważny moment w życiu. Warto zrobić wszystko, by świadek zapamiętał go na długo. Ważne jest również, by było to wspomnienie przyjemne, które budzi ciepłe uczucia. 

Wręczając pytanie o świadkowanie warto wykorzystać wspólne zdjęcia. Można zrobić kolaż ze zdjęć, które są dla nas najważniejsze, a pytanie umieścić pod zdrapką. Warto również wykorzystać puzzle. Świadek lub świadkowa będą musieli samodzielnie dowiedzieć się, jakie jest pytanie.

Kolejnym, bardzo fajnym sposobem na zadanie pytania o świadkowanie jest wykorzystanie kubka, na którym jest pytanie. Może ono być umieszczone na ściance, ale świetnie wygląda pytanie, które znajduje się na dnie kubka. Świadek może je odczytać dopiero, gdy skończy pić kawę czy herbatę. 

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie pudełeczek z pytaniami. Pytanie może znajdować się na wieczku pudełka lub w środku. Może być również ukryte wśród drobiazgów, które znajdą się w pudełku. Jakie prezenty mogą być w pudełeczku? 

Nie muszą to być prezenty kosztowne. Ważne, by były spersonalizowane, co świadczy o tym, że nowożeńcy bardzo dokładnie je przemyśleli, by jak najbardziej wpisywały się w charakter świadków. 

W pudełeczku dla świadkowej może znaleźć się zestaw kosmetyków do kąpieli, mile widziane będą słoiczki z miodem lub konfiturami. Pięknym i aromatycznym prezentem będą świeczki. Zestaw czekoladek też spodoba się niejednej świadkowej. 

W koszu prezentowym dla świadka może znaleźć się zestaw szampanów w dekoracyjnych buteleczkach. Świetnym prezentem będzie również zestaw dla konesera whisky. Świadek ucieszy się również, gdy w podziękowaniu dostanie zestaw, w którym znajdzie spinki do mankietów czy grzańca wraz z miodem. 

Wybór prezentów dla świadków oraz formy w jakiej zostanie wręczona prośba o świadkowanie z tak licznych dostępnych opcji jak te – https://z-milosci.pl/c/prosby-o-swiadkowanie to ważny element przygotowania do uroczystości. Warto dobrze zastanowić się jak to wszystko zaaranżować. Dzięki temu moment ten na długo pozostanie w pamięci świadków, jak i nowożeńców.

Copyright Gama Weselna 2024
Shale theme by Siteturner