Modne zaproszenia na komunię: przegląd wzorów

Dzisiaj rodzice przygotowujący przyjęcie komunijne mają do dyspozycji szeroką gamę zaproszeń na komunię do wyboru. Takie karty przeznaczone na Pierwszą Komunię Świętą można obecnie kupić w wielu stylowych wzorach – zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Jakie z nich cieszą się największą popularnością?

Botaniczne zaproszenia na komunię

Jednym z największych hitów kilku ostatnich sezonów są botaniczne zaproszenia na komunię. Pod tym terminem znajduje się wiele zachwycających motywów, na przykład:

  • kwiaty i bukiety
  • egzotyczne liście
  • kwietne wianki

Zdobione takimi wzorami zaproszenia komunijne wyglądają świeżo, stylowo i dodatkowo bardzo elegancko, dlatego są one tak chętnie wybierane. Szczególnie modne są minimalistyczne wzory, na przykład białe zaproszenia z delikatnym motywem kwiatów.

Ekologiczne zaproszenia komunijne

Wraz z botanicznym trendem dużą popularnością cieszy się również trend eko, czyli zaproszenia wykonane z materiałów przyjaznych naturze. Do tej kategorii zaliczają się karty wykonane z ekologicznego papieru szarego lub stylizowane na taki papier.

Eko zaproszenia na komunię (tutaj) są często pakowane w ekologiczne koperty, dlatego całość prezentuje się harmonijnie i doskonale wpisuje się w dzisiejsze czasy, gdy ochrona środowiska jest tak ważna.

Zaproszenia komunijne w formie alby

Interesującą propozycją w kategorii zaproszeń na komunię są kartoniki w kształcie alby, czyli komunijnego stroju. Są one wycinane tak, aby przypominały ten tradycyjny strój i drukowane, by nadać mu efektowne wykończenie. Mogą być też przyozdobione wstążkami, na przykład imitującymi pasek na albie.

Takie zaproszenie jest niebanalne, oryginalne i natychmiast przyciąga uwagę, a także może być uroczą pamiątką po tym ważnym wydarzeniu.

Ręcznie zdobione zaproszenia na komunię

Wspaniałym pomysłem są także ręcznie robione zaproszenia na komunię, które zdobione są przez utalentowanych artystów, na przykład techniką scrapbookingu.

Takie piękne zaproszenia wyróżniają się unikatowym wyglądem – każde z nich jest inne. Przyciągają wzrok bogactwem pięknych detali, na przykład wstążek, połyskujących kamyczków, gałązek roślin, misternie wycinanych detali, które dają efekt 3D.

Copyright Gama Weselna 2023
Shale theme by Siteturner