Nietuzinkowe kartki okolicznościowe dla nieprzekonanych

Podarowanie komuś kartki okolicznościowej to świetna okazja na uczczenie istotnego wydarzenia, przekazania ważnej informacji, podzielenie się swoim szczęściem lub okazja na złożenie życzeń. Forma pisemna sprawia, że słowa nie są już takie ulotne. Pozostają na dłużej i można do nich wracać.

Kartki okolicznościowe nie muszą być nudne

Na rynku istnieje wiele łudząco podobnych kartek okolicznościowych, warto jednak przyjrzeć się alternatywnym propozycjom od bardziej kreatywnych twórców. Artyści niechętnie powielają istniejące już wzory. Powstaje więc wiele nowych form, choć i niektóre ze starszych propozycji nie odstępują ich na krok jakością.

Transparentność zdobywa popularność

Oprócz klasycznych papierowych kartek i papeterii coraz częściej spotykać się można z nadrukami na przezroczystej pleksi. Nadają się szczególnie na eleganckie przyjęcia weselne. Fakt, iż zaproszenia w takiej formie nie pozostaną nikomu obojętne, jest niepodważalny.

Kaligrafia kluczem do serca

Propozycje kartek, w których pierwsze skrzypce odgrywa staranna kaligrafia zostały przyjęte przez środowisko niezwykle ciepło i entuzjastycznie. Szybko trafiły do serc kupujących, dzięki czemu technika ta przeżywa swój renesans.

Kartki przyjazne środowisku

Zaproszenia ślubne ekologiczne z lilyzaproszenia.pl, kartki urodzinowe, gratulacje i zawiadomienia to miła dla oka odmiana od białych kartek. Ich wygląd różni się od pozostałych propozycji. Sprawiają wrażenie naturalnych, wręcz rustykalnych. Świetnie prezentują się jako zaproszenia na ważne wydarzenia z życia utrzymane w klimacie boho bądź wiejskim.

Ażury niezmiennie w modzie

Kartki z drobnymi, wycinanymi motywami choć cieszą się popularnością od wielu lat, nadal mają rzeszę fanów. Ich dekoracyjność i dokładność wykonania przekonały do zakupu niejednego Polaka. Najczęściej kartki okolicznościowe w takiej formie kupowane są z okazji: chrztu, Pierwszej Komunii Świętej lub ślubu. Ażurowe wycinanki przywodzą na myśl białe koronki. A wszystkie kościelne uroczystości kojarzą się z bielą, niewinnością i delikatnością tychże koronek.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner