Styl rustykalny na weselu

Coraz częściej młode pary decydują się na wyprawienie wesela w stylu rustykalnym. Nic dziwnego, stylistyka rodem wyjęta z wiejskiej chaty wygląda bardzo uroczo i z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Nie mówiąc już o tym, że fantastycznie będzie wyglądać na zdjęciach.

Zaproszenia ślubne rustykalne

Aby być konsekwentnym, już na etapie wręczania zaproszeń warto podkreślić rustykalny charakter całej uroczystości. Na szczęście stylistyka ta jest obecnie bardzo modna, zaproszenia ślubne rustykalne znaleźć można więc niemal w każdym sklepie papierniczym. Jeszcze szerszy ich wybór panuje w sieci.

Elementy często pojawiające się na rustykalnych zaproszeniach to sznurki jutowe, delikatne koronki czy szara tektura. Daje to wrażenie prostoty, której nie można jednak odmówić elegancji.

Dekoracja sali

Styl rustykalny jest bardzo bliski naturze. Dlatego sale udekorowane w tym nurcie powinny być pełne drewna, kwiatów i mchu. Dużą rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie – w tej roli świetnie sprawdzą się koronkowe lampiony czy ludowe świeczniki.

Styl rustykalny jest wybierany ostatnimi czasy coraz częściej, właśnie ze względu na brak zadęcia, prostotę oraz efektowny wygląd, który można osiągnąć małym kosztem.

Copyright Gama Weselna 2023
Shale theme by Siteturner