Triki i porady – na co zwrócić uwagę przygotowując zaproszenia ślubne samodzielnie?

Personalizacja zaproszeń ślubnych stała się modna do tego stopnia, że coraz częściej Panny Młode decydują się na ich samodzielne wykonanie. Pomysłów w sieci jest wiele i często trudno jest się zdecydować na coś konkretnego. Oto kilka pomysłów na to, co można wykorzystać przy produkcji zaproszeń ślubnych „hand made”:

Styl zaproszenia

Zdecydowanie pierwszym krokiem będzie podjęcie decyzji dotyczącej stylu zaproszenia. Do wyboru mamy klasyczne, eleganckie, vintage, boho i ostatnio bardzo modne – śmieszne zaproszenia ślubne.

zabawne zaproszenie ślubne ludki

Zdjęcia pary młodej

Bardzo osobistym dodatkiem do zaproszeń jest wykorzystanie zdjęć Młodych wykonanych podczas ich znajomości przed ślubem. Decydując się na wykonanie zaproszeń ślubnych z humorem, można wykorzystać zabawne, śmieszne ujęcia.

Informacje dotyczące uroczystości

W zaproszeniu koniecznie należy zawrzeć wszystkie szczegóły dotyczące tego najważniejszego dnia. Jeśli szczegółów jest mało, można je dodrukować na części zaproszenia. Natomiast, jeśli przyjęcie jest niestandardowe i chcemy przekazać gościom więcej informacji, dobrym pomysłem jest wykorzystanie strony internetowej, na której wszystko będzie dokładnie opisane. Taka strona może zawierać również opcję potwierdzania przybycia przez gości, co jest bardzo użyteczne i wygodne.

Copyright Gama Weselna 2023
Shale theme by Siteturner