Zaproszenia ślubne z kwiatami lawendy

W Polsce bardzo cenione są ręcznie wykonane zaproszenia ślubne, które zawierają mniejsze lub większe motywy kwitnącej lawendy. Zaproszenia tego typu skierowane są do miłośników stylu boho i rustykalnego.

Fioletowe kwiaty

Zaproszenia ślubne lawendowe (tu odnajdziesz przykłady: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/lawenda) mogą być wykonane z wielu różnych formatów papieru, dlatego też warto zwrócić uwagę właśnie na ten element, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Największym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim satynowy papier w kolorze białym albo papier z fakturą lnu. Godny uwagi jest także papier w kolorze ecru, który jest najlepszą alternatywą dla klasycznej bieli. Hitem sprzedażowym jest także papier ekologiczny. Jeżeli chodzi o fioletowe kwiaty, to sporym zainteresowaniem cieszy się nie tylko popularna lawenda, ale również maki w purpurowych odcieniach. Subtelne motywy nie tylko wzbudzają nostalgię, ale również romantyczne uczucia, dlatego też warto wykorzystać ich potencjał w zaproszeniach ślubnych lawendowych.

Lawendowy ślub

Lawendowe wesele to doskonała propozycja przede wszystkim dla zagorzałych miłośników romantyzmu i stylu vintage. Pamiętać należy również i o tym, że zaproszenia ślubne lawendowe mogą okazać się wspaniałą pamiątką nie tylko dla zaproszonych gości, ale również dla przyszłych małżonków. Oferta zaproszeń ślubnych jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać odpowiednie zaproszenia. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zaprojektować swoje własne zaproszenia od a do z.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner