Złote i srebrne zaproszenia ślubne – co trzeba wiedzieć?

Jeszcze kilka lat temu złote i srebrne zaproszenia ślubne kojarzyły się z tandetą i kiczem. W dzisiejszych czasach sytuacja odwróciła się o 180 stopni, dlatego też coraz częściej można znaleźć zaproszenia ze złotymi i srebrnymi dodatkami. 

Złote zaproszenia od a do z

Złote zaproszenia ślubne po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie. Szlachetny odcień doskonale prezentować będzie się na przykład w towarzystwie bieli. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na czarne albo bordowe tło. Osoby, które nie przepadają za zbyt wystawnymi efektami powinny postawić jedynie na niewielkie złote detale dekoracyjne. Bardzo ładnie prezentuje się także sama czcionka złota.

Moda na srebrne zaproszenia

Osoby, które nie wiedzą jak wybrać zaproszenia ślubne mogą w ciemno postawić na srebrne papeteria. Jest to wspaniała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które lubią błysk i styl glamour. Srebrne zaproszenia wykorzystywane są nie tylko w tradycyjnym stylu królewskim, który jest pełny przepychu, ale również w nowoczesnym minimalizmie. Srebrne elementy najlepiej zmiksować umiejętnie z bielą albo granatem. 

Minimalizm w najlepszej postaci

Jeżeli chodzi o minimalistyczne zaproszenia ślubne, to warto wspomnieć o tym, że nie muszą one zawsze kojarzyć się z oszczędnością. Oryginalne zaproszenia w minimalistycznej wersji mogą być bardzo dyskretne i wyrafinowane. Osoby, które nie wiedzą jak wybrać zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu, powinny postawić na stonowane akcenty kolorystyczne.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner