Czarujący pierścionek z rubinem

Dla wielu panów zaręczyny to niezwykle stresujący moment w życiu. Wybranie pierścionka zaręczynowego także nie jest łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę, ile efektownych modeli można obecnie znaleźć w salonach jubilerskich. Co więc warto wziąć pod uwagę, szukając idealnego pierścionka dla swojej ukochanej? Na jakie kamienie szlachetne dobrze zwrócić uwagę? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi zainteresowani znajdą poniżej.

Klasyczny pierścionek z rubinem

Panowie, którzy doskonale znają gust swoich ukochanych mniej więcej wiedzą, co może spodobać się ich partnerkom. Jeżeli chcą postawić na pierścionek z rubinem (https://sklep.diamor.pl/z-rubinem), to zazwyczaj decydują się na klasyczną wersję, czyli niewielki okrągły lub kwadratowy kamień, w delikatnej oprawie z żółtego złota. Z pewnością taki model będzie pasować do wszystkiego, więc panie nie muszą się obawiać, iż pierścionek zaręczynowy nie będzie współgrał z ich stylizacjami.

Wybierając klasykę, warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Bardzo ważne jest to, by taki pierścionek był ze złota o próbie 585, a kamień posiadał certyfikat.

Oryginalne, niepowtarzalne modele

W wielu sklepach z biżuterią znaleźć można również nowoczesne modele, które podobają się przede wszystkim młodym dziewczynom. Mnóstwo pań stawia na duże, ozdobne pierścionki z rubinek, które zostały wykonane z łączonego złota (żółtego i białego). Na takim pierścionku można zobaczyć przeważnie również liczne ozdoby, co także przyczynia się do tego, że urok jego jest niezwykły.

Ile przeważnie kosztują pierścionki z rubinem?

Tak naprawdę cena takich pierścionków jest bardzo zróżnicowana. W znanych sieciówkach z biżuterią są one oczywiście znacznie droższe niż w lokalnych sklepach jubilerskich. Warto też prześledzić sklepy internetowe z biżuterią, gdyż coraz więcej producentów w ostatnim czasie tworzy pierścionki z kolorowych kamieni szlachetnych. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród naprawdę oryginalnych, wyjątkowych i efektownych wzorów. W sklepach internetowych takie pierścionki kosztują od około 1500 – 3000 zł.

Copyright Gama Weselna 2022
Shale theme by Siteturner