Muzyka na wesele

tort weselny

Ślub i wesele to jeden z ważniejszych dni w naszym życiu. Chcemy, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, by goście byli zadowoleni i na długo zapamiętali ceremonię i przyjęcie. Dlatego na weselu bardzo ważny jest dobór muzyki. W tym celu przyda się nam z pewnością odpowiednia playlista z hitami na wesele, wraz z uprzednio przygotowanymi piosenkami, które porwą do tańca wszystkich – zarówno młodszych, jak i starszych!

Disco polo na weselu

W repertuarze zespołów weselnych zazwyczaj królują polskie przeboje. Weselne piosenki to przede wszystkim disco polo i pop. Prawie każdy zna teksty starych przebojów. To właśnie muzyka łączy pokolenia, dlatego ważne jest, by na weselu była grana muzyka, na której wszyscy będą się dobrze bawić. Piosenki weselne powinny być tak dobrane, by każda zaproszona osoba je znała.

Muzyczny „must have” na weselu

Są takie przeboje, które muszą się pojawić na weselu. Każdy zna przebój Anny Jantar – Przetańczyć z Tobą chcę całą noc i prawie każdy będzie się dobrze przy tej piosence bawił. Do takich pewniaków należą także:

– Andrzej Rybiński – Nie liczę godzin i lat,

– Bolter – Daj mi tę noc,

– Brathanki – W kinie w Lublinie,

– Jerzy Połomski – Bo z dziewczynami,

– Kancelaria – Zabiorę Cię właśnie tam,

– Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty,

– Skaldowie – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał,

– Varius Manx – Maj,

– Stachursky – Z każdym Twym oddechem,

– Masters – Żono Moja

Copyright Gama Weselna 2024
Shale theme by Siteturner