Weselna atrakcja – zimne ognie

Rozmaite i ciekawe atrakcje, które odbędą się podczas wesela sprawią, że cudowne wspomnienia zostaną nie tylko z parą młodą, ale także z gośćmi, którzy przybyli na zabawę. Ciężko wybrać tylko jedną atrakcję spośród tylu, które są już na rynku. Zimne ognie na wesele (znajdziesz je w Z-Miłości.pl) są jedną z najczęściej wybieranych atrakcji w ostatnim czasie. W artykule powiemy jak zorganizować taką atrakcję i dla kogo się ona nadaje. 

Organizacja zdjęcia z zimnymi ogniami

Warto zaznaczyć, że tę atrakcję wybiera się głównie z uwagi na piękne zdjęcia, jakie powstają po zapaleniu zimnych ogni. Takie fotografie mogą być wykonywane w sali weselnej (jeśli uprzednio właściciel wyraził na to zgodę) jak i na zewnątrz – na balkonie, w ogrodzie, na tarasie widokowym, czy na tle pięknego budynku. Jeśli będzie to na zewnątrz to warto wybrać miejsce, które będzie słabiej oświetlone – to zimne ognie mają być głównym źródłem światła. Warto poprosić o pomoc też doświadczonego fotografa, który miał już styczność z zimnymi ogniami. 

Na zdjęcie z zimnymi ogniami na weselu może zdecydować się wyłącznie para młoda, lub może to być grupowe zdjęcie, np. tylko ze świadkami i drużbami, a także ze wszystkimi gośćmi. 

Najczęściej goście tworzą półkole, gdzie w środku jest para młoda, lub ustawiają się w dwóch szeregach, tworząc tunel przez który młodzi przechodzą. Ważne by wybrać takie ustawienie, żeby narzeczeństwo było dobrze oświetlane, a wszyscy odpalili swoje zimne ognie na znak fotografa. 

Należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią ilość źródeł od których można odpalić zimnego ognie. najlepiej sprawdzają się świece, które stoją w strategicznych punktach. Można też rozdać odpowiednią ilość zapalniczek – najlepiej jedna na parę – wtedy każdy zdąży odpalić swój zimny ogień. Jeśli rozdamy ich za mało to podpalanie będzie trwało za długo, co prawdopodobnie odbije się jakości zdjęcia. Warto ustawić też w pobliżu wiaderko z wodą, gdzie będzie można wrzucać zużyte patyczki – unikniemy bałaganu i nieprzyjemnego zapachu ich wypalenia.

Copyright Gama Weselna 2023
Shale theme by Siteturner